0.00

Zásněžky

O nás

O nás

Popis

 

Obchodní firma GLOBAL ENTERPRISES LTD, spol. s .r o. Vizovice byla založena v roce 1991. Od doby svého vzniku se zabývá dovozem nepotravinářského zboží ze zahraničí a jeho distribucí v tuzemsku. V začátcích to bylo především ruční nářadí pro kutily. Poté postupně přibývaly další komodity.


V roce 2005 firma rozšířila svůj sortiment o zboží pro potřeby na zahradu. Několik let je firma výhradním dovozcem, hlavním a záručním servisem zahradní a komunální techniky TEXAS A/S Odense, Dánsko pro ČR. Mnoho tisíc kusů zahradní techniky TEXAS slouží k plné spokojenosti uživatelů. Firma je také producentem zahradního nářadí, hadic a nůžek od firmy FERRARI Itálie v rámci ČR. Naše produkty můžete vidět v policích některých hobbymarketů.

Od roku 1992 se zabýváme také protisněhovými ploty, které se vžily pod názvem zásněžky. Díky tomu máme velké a mnohaleté zkušenosti jak s levnějšími plastovými zásněžkami, tak i s dřevěnými, panelovými. Vývoji plastových zásněžek jsme věnovali a věnujeme velkou pozornost. K potvrzení našich předpokladů statiky při dynamickém zatížení jsme přizvali i odborníky z Vysokého učení technického v Brně, Fakulty stavební. Při konstrukci tohoto systému jsme ověřovali mezní hodnoty dynamického namáhání v konkrétním místě i s odborníky z Českého. hydrometeorologickém ústavu. Vznikl tak vyspělý systém PLASTIplot ®, který je nejen velmi účinný proti tvorbě závějí, ale i odolný vysokému větrnému namáhání také v době, kdy jsou teploty nad bodem mrazu, což je v případě teplejších podzimů a zim v posledních letech častější.

Systém PLASTIplot ® je vyráběn z nejvhodnějších materiálů pro tento účel a je doplněn oranžovým pletivem z PPC (Polypropylém, vyztužený uhlíkovými vlákny), což je patent firmy DuPont z USA. Při správné instalaci se netrhá. Díky tomu náš systém vydrží mnoho let.

Je také nově vyřešeno i rychlé a snadné zatloukání nových typů sloupků trubkovým kladivem PLASTIplot ® - VASARA

 

Jako další oblast v zásněžkám produkujeme také panelové dřevěné zásněžky vlastní konstrukce, a to o různých délkách a výškách, pod obchodním názvem PANNELplot.

Panelové zásněžky, které si různé organizace vyrábějí samy, nemají bohužel často velkou účinnost. Nejsou vhodně konstruovány. Náš systém PANNELplot je nejen účinný, ale má navíc speciální zámečkové spojení panelů a je kotven k zemi. Toto řešení odolává velkému dynamickému zatížení větrem. Běžné panelové zásněžky jsou totiž velmi náchylné k tomu, že v případě nárazů silnějších větrů dochází k destrukci celých polí. Tomu naše řešení zabraňuje.

 

Naše společnost patří k předním firmám, zabývajícími se zásněžkami. Námi produkované produkty se i exportují.

 

Přejeme našim partnerům – uživatelům hodně spokojenosti s našimi produkty

 

dle § 25 ZoET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“


Total time: 0.027808s