0.00

Zásněžky

Zásněžky kombinované PANNELplot kombi 128 x 128 cm

Novinkou je kombinace tradiční dřevěné zásněžky s plastovou výplní. Smyslem tohoto řešení je odlehčení panelu a zachování funkce tradičních panelových zásněžek.
Cena: 950.00
785 bez DPH

Popis

Dodací lhůta zásněžek cca 14dní.

 

Novinkou je kombinace tradiční dřevěné zásněžky s plastovou výplní. Smyslem tohoto řešení je odlehčení panelu při zachování funkce tradičních panelových zásněžek.

 

Horní část těchto panelů je upravena tak, aby do něj šlo zaklesnout druhý panel a tak vytvořit dlouhý souvislý protizávějový plot v efektní kombinaci plastu a dřeva.

 

Takto vytvořený plot je možno pro větší odolnost proti větru ukotvit k zemi fixačním kovovým trnem. Pro tento účel může být panel doplněn úchytným kovovým okem.

 

Technická data: 

 

Dřevo:
Vyrobeno z nehoblovaných vzduchosuchých prken do tloušťky 25 mm (smrk, bor) počet příček 2. Kvalita materiálu II.- III.Tř., konstrukční spoje provedeny na točený hřebík 3×50 mm.

povolené vady:  vypadavé suky,část. zabarvení, část. oblina (kůra)
zakázané vady: hmyz, hniloba

 

Dřevěná zásněžka je pro větší pevnost uprostřed zesílena svislým příčníkem.  V horní části je panel upraven tak, aby šly jednotlivé kusy do sebe lehce zaklesnout.

 

Plastové pletivo:
Mezi dřevěnými prkny je instalováno oranžové plastové pletivo PPC o hmotnosti 280 gr/m2(alternativně 200 gr/m2) o šířce pásu 52 cm.

Tento pás je uchycen ke dřevěným postranicím sponkami a pásky.

 

ROZMĚR PANELU: 

výška 1280 mm, šířka 1280 mm
Váha cca 8,5 Kg


Total time: 0.02624s