0.00

Zásněžky

Zásněžky PLASTIplot BASIC EXTREM

Tento druh zásněžek PLASTIplot BASIC EXTREM je rozšířen o 6 sloupků , zavětrován je každý druhý sloupek, a proto je vhodný do míst se zvýšenou větrností, kde je nutné zavětrovat více sloupků.
Cena: 25290.00
20901 bez DPH

Popis

Dodací lhůta zásněžek cca 14dní.

 

Tento druh zásněžek PLASTIplot BASIC EXTREM je rozšířen o 6 sloupků , zavětrován je každý druhý sloupek, a proto je vhodný do míst se zvýšenou větrností, kde je nutné zavětrovat více sloupků.

 

Instaluje se podél cest, železničních tratí, chodníků, areálů firem, parkovišť, tedy všude tam, kde chceme zabránit vzniku závějí. Při správné instalaci odolává větru a extrémním mrazům.

 

Je sestaven z kvalitních komponentů tak, aby byl maximálně účinný, rychle sestavitelný a demontovatelný a přitom trvanlivý. Díky těmto vlastnostem je jeho životnost mnoho let.

 

Systém PLASTIplot ® naše firma produkuje a jako přední producent v republice. Systém PLASTIplot ® je duševním vlastnictvím naší společnosti a je přihlášen jako užitný vzor č. 23514 Úřadu průmyslového vlastnictví Praha. Je i exportován do zahraničí.

 

Varianta pro místa se zvýšenou větrností osvědčeného protisněhového plotu PLASTIplot ® Basic je složena z nejkvalitnějšího oranžového pletiva  200 gr/m2 o výšce 1,2 m z materiálu PPC, původem z USA a vyrobeného v Evropě.

 

Kotvení vychází z Užitného vzoru č, 23514 – Plot obsahující plastový děrovaný pás. Oproti kotvení PLASTIplot ® Originál je kotvení v provedení Basic méně propracováno, není doplněno o rukavice a další doplňky.

 

PLASTIplot ® BASIC je však plně funkční.

 

PLASTIplot®, BASIC – 100 m plotu se skládá z: 

 • 40 ks kulatých dřevěných sloupků 5 - 6 cm cele impregnovaných, s kovovou náraznou ploškou
 • 100 m oranžového pletiva PPC 200 gr/m2 o výšce 1,2 m (dvě role po 50 m), (USA)
 • 40 ks vysokopevnostních provazů o délce 2,5 m každé (dodáváno vcelku 40 m)
 • 40 kotvících dřevěných kolíků,
 • 20 kovových objímek s gumovou podložkou.
 • 300 plastových spojovacích pásků 30 cm odpovídající normě ČSN-EN .

 

Cena včetně dopravy v rámci ČR a SR

 

TECHNICKÁ DATA ZÁSNĚŽEK PLASTIplot® BASIC

 1. Plastové pletivo je pečlivě vybráno. 
  Je dodáváno v rolích o rozměrech 1,20 x 50 m. Značkové pletivo od renomovaného evropského producenta s bezmála 50 letou tradící je vyrobeno z PPC (polyphthalate uhličitan) s vysokou hustotou. Díky tomu vyniká značnou mechanickou odolností a tvarovou stálostí. Může tak odolávat namáhání při silném větru a zadržovat sníh s hmotností mnoha tun. Toto pletivo snáší teploty i více jak – 30 °C, stejně jako teploty nad 0 st C.
  Pletivo je maximálně zesílené, v gramáži 200 gr/m2 oranžové barvy a je UV stabilní. Na objednávku je možno dodat pletivo i jiné barvy (avšak za podmínky množstevní). Pletivo bylo konzultováno na Vysokém učení technickém v Brně, Fakultě stavební.
 2. Upevňovací plastové pásky 
  Jsou plastické pásky, kterými připevňujeme pletivo ke sloupkům. Jsou vyrobeny podle evropské normy ČSN – EN. ). Pásky byly podrobeny pevnostním zkouškám na Vysokém učení technickém v Brně, Fakultě stavební
 3. Upevňovací dřevěné sloupky vlastní speciální konstrukce – Dodáváme v délce 150 či 160 cm. Jsou vyrobeny ze dřeva a instalují se zatloukáním do hloubky 20-30 cm (podle stavu zeminy). Dřevěné kulaté sloupky jsou tlakově impregnovány. Na jednom konci jsou zařezány do špičky. Poklepová část sloupku je opatřena kovovou kulatou podložkou s vrutem.
 4. Zavětrovací vysokopevnostní provaz pro zavětrování sloupků je dodáváno vcelku.
 5. Upevňovací kolík pro úchyt provazu 
  Slouží na přichycení zavětrovacího lanka k zemi. Ocelový trn je dlouhý 35 cm,vyrobený z ocelové kulatiny o síle 3 mm.
 6. Zatloukací kladivo PLASTIplot® VASARA
  Nasazovací kladivo o váze 10 kg (alternativně 15 kg). Tento přípravek velmi usnadňuje zatloukání sloupků. Jeho funkce je ke zhlédnutí na www.zasnezky.cz. NENÍ SOUČÁSTÍ SADY, OBJEDNÁVÁ SE SAMOSTATNĚ.

V případě instalace plotu v místě s předpokládanou vysokou větrností doporučujeme zavětrovat více sloupků a tedy doobjednat potřebný počet lan, kotvících háků a pásek. Sloupky bez kotvení, jsou-li instalovány v předepsané hloubce a v pevné půdě, odolávají rychlosti větru do 90 km/hod (limit lomu) i bez zavětrování.

 

Dřevěné sloupky jsou v sestavě PLASTIplot ® BASIC voleny záměrně, jelikož jsou levné a nejsou předmětem častějšího zcizování jako dražší sloupky z různých jiných materiálů či konstrukcí.


Total time: 0.032976s